Кредитний калькулятор
Щомісячний платіж: 100 грн.
Курси валют
Курсы валют Курсы валют

Інформаційні матеріали

Інформація розміщується на виконання Розділу II Положення про інформаційне забезпечення фінансовими установами споживачів щодо надання послуг споживчого кредитування, затвердженого ПОСТАНОВОЮ ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ від 05.10.2021  № 100.

1. Гіперпосилання на сторінку офіційного Інтернет-представництва Національного     банку, на якій розміщено Державний реєстр фінансових установ;

Офіційне Інтернет-представництво Національного банку, на якій розміщено Державний реєстр фінансових установ: https://kis.bank.gov.ua/

2. Повідомлення з рекомендацією негайного інформування споживачем фінансової установи про несанкціонований доступ або зміну інформації споживача в системах дистанційного обслуговування фінансової установи;

Кредитна спілка не використовує системи дистанційного обслуговування КС

3. Про порядок і процедуру захисту персональних даних споживачів (уключаючи витяги з них); Витяг із Порядку обробки персональних даних у кредитній спілці «Київський Кредитний Альянс»  (у форматі pdf) витяг із Порядку обробки персональних даних

4. Відомості про можливість та умови дострокового розірвання договору про надання споживчого кредиту, а також спосіб такого розірвання договору, строки та умови повернення коштів.

Позичальник має право в будь-який час повністю або частково достроково повернути споживчий кредит, у тому числі шляхом збільшення суми періодичних платежів.

Якщо Позичальник скористався правом повернення кредиту шляхом збільшення суми періодичних платежів, Кредитодавець зобов’язаний здійснити відповідне коригування зобов’язань позичальника у бік їх зменшення та на вимогу Позичальника надати йому новий графік платежів.

Позичальник у разі дострокового повернення споживчого кредиту сплачує Кредитодавцю проценти за користування кредитом та вартість усіх послуг, пов’язаних з обслуговуванням та погашенням кредиту (за наявності), за період фактичного користування кредитом.

У разі затримання Позичальником сплати частини споживчого кредиту та/або процентів щонайменше на один календарний місяць, а за споживчим кредитом, забезпеченим іпотекою, та за споживчим кредитом на придбання житла – щонайменше на три календарні місяці Кредитодавець має право вимагати повернення споживчого кредиту, строк виплати якого ще не настав, в повному обсязі,

Кредитодавець зобов’язаний у письмовій формі повідомити Позичальника про таку затримку із зазначенням дій, необхідних для усунення порушення, та строку, протягом якого вони мають бути здійснені.

Якщо Кредитодавець відповідно до умов договору про споживчий кредит вимагає здійснення платежів, строк сплати яких не настав, або повернення споживчого кредиту, такі платежі або повернення споживчого кредиту здійснюються Позичальником протягом 30 календарних днів, а за споживчим кредитом, забезпеченим іпотекою, та за споживчим кредитом на придбання житла – 60 календарних днів з дня одержання від Кредитодавця повідомлення про таку вимогу. Якщо протягом цього періоду Позичальник усуне порушення умов договору про споживчий кредит, вимога Кредитодавця втрачає чинність.

У разі розірвання Позичальником договору про надання супровідних послуг, який є обов’язковим для укладення договору про споживчий кредит, та неукладення протягом 15 календарних днів нового договору про надання таких самих послуг з особою, що відповідає вимогам Кредитодавця, та з урахуванням вимог ЗУ «Про споживче кредитування», Кредитодавець має право вимагати дострокового виконання зобов’язань за договором про споживчий кредит.

5. Порядок розгляду кредитною спілкою звернень (скарг) споживачів щодо послуги споживчого кредиту

Розгляд звернення (скарги) споживача щодо послуги споживчого кредиту здійснюється кредитною спілкою в порядку передбаченому ЗУ «Про звернення громадян» за місцезнаходженням кредитної спілки.

Споживач фінансових послуг може звернутися із скаргою для позасудового розгляду згідно законодавства до Національного Банку України (НБУ). Зручна онлайн-форма на вебсайті НБУ; Для електронного звернення: nbu@bank.gov.ua (заповніть і надішліть форму та за потреби додайте супровідні матеріали. Але розмір вкладення – не більше 10 МБ); Для листування: вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601; Для подання письмових звернень громадян: вул. Інститутська, 11-б, м. Київ, 01601; Телефон: 0 800 505 240; Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45; Запис на особистий прийом: через онлайн-форму або за тел. 0 800 505 240; Громадська приймальня: вул. Інститутська, 12, кімн. 24.

Розділ «Захист прав споживачів» на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection

6. Перелік різновидів споживчих кредитів (залежно від обраних фінансовою установою критеріїв у розрізі цільових груп споживачів, рівня оцінки ризиковості та інших критеріїв), що надаються КС споживачу.

- КРЕДИТИ НА ВЕДЕННЯ ОСОБИСТИХ СЕЛЯНСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ,

КРЕДИТИ НА ПРИДБАННЯ, БУДІВНИЦТВО, РЕМОНТ ТА РЕКОНСТРУКЦІЮ  НЕРУХОМОГО МАЙНА,

- СПОЖИВЧІ КРЕДИТИ: НА ПРИДБАННЯ АВТОТРАНСПОРТУ,

– СПОЖИВЧІ КРЕДИТИ: НА ПРИДБАННЯ АУДІО-, ВІДЕО-, ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ    ТА КОМП’ЮТЕРІВ,

- СПОЖИВІ КРЕДИТИ: НА ІНШІ ПОТРЕБИ

УМОВИ ПОСЛУГИ  (у форматі pdf) УМОВИ ПОСЛУГИ
ІСТОТНІ     ХАРАКТЕРИСТИКИ    ПОСЛУГИ     З     НАДАННЯ     СПОЖИВЧОГО

КРЕДИТУ ( у форматі pdf) інформація про істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту

ПОПЕРЕДЖЕННЯ  ( у форматі  pdf) ПОПЕРЕДЖЕННЯ
ПРИМІРНИЙ        ДОГОВІР      ПРО   СПОЖИВЧИЙ КРЕДИТ: http://www.kka.net.ua/?page_id=255
ПРАВИЛА НАДАННЯ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ ФІНАНСОВОЮ УСТАНОВОЮ

Положення про фінансові послуги Кредитної спілки «Київський Кредитний Альянс» http://www.kka.net.ua/?page_id=255

(function(w,d,u){ var s=d.createElement('script');s.async=true;s.src=u+'?'+(Date.now()/60000|0); var h=d.getElementsByTagName('script')[0];h.parentNode.insertBefore(s,h); })(window,document,'https://cdn.bitrix24.ua/b18153943/crm/site_button/loader_1_9bldfg.js');